Небезпечні знахідки
Учні 6 класу провели виховну годину "Небезпечні знахідки"
Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Цей жах триває і зараз. Декілька загиблих щороку - трагічна реальність. Гинуть дорослі, намагаючись здати небезпечну знахідку до пункту прийому металобрухту або при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину; гинуть діти, які з цікавості підкладають боєприпаси у багаття.
Натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст. І якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобну вибухівку, що може з’явитися на вулицях міст і селищ, розпізнати набагато складніше. Небезпека терористичних актів, від яких не застрахована жодна країна світу, робить питання поводження із невідомими, залишеними без догляду речами украй актуальним.
Тому учні 6 класу провели виховну годину щодо поводження з невідомими предметами і пристроями, під час якої мали можливість ознайомитися з вибухонебезпечними пристроями, їх будовою, наслідками поводження з ними, вивчили правила безпеки при знаходженні цих предметів. Також вони передивилися відеоматеріали та мультфільми про безпечне поводження з ними. Наприкінці, найактивніші учні, які працювали протягом всієї виховної години отримали збірник коміксів «Суперкоманда проти мін», яка вчить про безпечну поведінку при знаходженні невідомих та вибухонебезпечних предметів.